Foto-Lajm / Gëzuar 8 Marsin nga kryeministri Rama

Publikuar tek: aktualitet, më 12:32 08-03-2015 Foto-Lajm / Gëzuar 8 Marsin nga kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama, ka zgjedhur ta urojë Ditën Ndërkombëtare të Gruas në Facebook nëpërmjet një fotografie bashkangjitur me mesazhin e shkurtër “Gëzuar 8 Marsin!”.

Në fotografinë e postuar nga Rama fokusi bie mbi një degë trëndafilash të kuq e në sfond mund të dallohet silueta e kryeministrit duke shëtitur me bashkeshorten e tij. “Gëzuar 8 Marsin!”, shkruan kryeministri Rama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Malësi e Madhe, 35 vjeçari vret gruan dhe më pas veten
Bashkëshortja e Tony Blair fiton kontratë ligjore nga Shqipëria »
Article Logic
Execution time: 0.011508941650391
array(1) { ["section"]=> string(52) "foto-lajm-gezuar-8-marsin-nga-kryeministri-rama-5283" }