Foto-Lajm/ James Belushi takon Rita Orën në SHBA: Shqiptarët e bëjnë më mirë!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:46 28-08-2015 Foto-Lajm/ James Belushi takon Rita Orën në SHBA: Shqiptarët e bëjnë më mirë! James Belushi dhe motrat Ora

Në foto është aktori shqiptar James Belushi, së bashku me këngëtaren shqiptare Rita Ora dhe motrën e saj Elena.

Pas një koncerti në Los Angeles, James Belushi ka gjetur rastin të pozojë me Rita Orën duke thënë edhe se shqiptarët bëjnë gjithçka më mirë, duke u treguar shumë patriot për aftësitë e bashkëkombasve të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021342039108276
array(1) { ["section"]=> string(80) "foto-lajm-james-belushi-takon-rita-oren-ne-shba-shqiptaret-e-bejne-me-mire-19385" }