Foto-lajm/ Kur Policisë i mbaron karburanti

Publikuar tek: aktualitet, më 16:04 15-02-2015 Foto-lajm/ Kur Policisë i mbaron karburanti

Meqë është e dielë dhe kemi kohë të lirë a ia japim një dorë policisë?!

Makina e Policisë së Shtetit pa karburant. Një civil i vjen në ndihmë duke ia mbushur serbatorin me shishe plastike. 

Shpresojmë që policët mos të kenë qënë në ndjekje të ndonjë krimineli të rrezikshëm në momentet kur i ka mbaruar karburanti!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjuta: Telefonin e shita për 25 mijë lekë të vjetra, ja identikiti i blerësit
Gjykata: Aida Shtino do i paguajë 841 mijë lekë Klan-it »
Article Logic
Execution time: 0.012059926986694
array(1) { ["section"]=> string(47) "foto-lajm-kur-policise-i-mbaron-karburanti-3412" }