FOTO-LAJM: Ky është njeriu i ndeshjes sipas UEFA-s

Publikuar tek: sport, më 17:09 11-06-2016 FOTO-LAJM: Ky është njeriu i ndeshjes sipas UEFA-s

Mesfushori kosovar i Zvicrës, Granit Xhaka, është zgjedhur lojtari i ndeshjes Shqipëri – Zvicër njofton UEFA.

Granit Xhaka luajti për 93 minuta lojë dhe u përball edhe më vëllanë e tij Taulant Xhakën që u zëvendësua nga trajneri në pjesën e dytë të ndeshjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02766489982605
array(1) { ["section"]=> string(55) "foto-lajm-ky-eshte-njeriu-i-ndeshjes-sipas-uefa-s-43202" }