Foto-Lajm/ Lorik Cana e Shkëlzen Gashi pas ndeshjes me Armeninë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:33 29-03-2015 Foto-Lajm/ Lorik Cana e Shkëlzen Gashi pas ndeshjes me Armeninë Lorik Cana e Shkëlzen Gashi

Dy futbollistët e kombëtares shqiptare pasi kanë bërë detyrën e tyre në fushë duke i siguruar fitoren e padiskutuar Shqipërisë, kanë shtrënguar duart në shenjë bashkimi e fitoreje. Kapiteni Lorik Cana dhe autori i golit të dytë Shkëlzen Gashi kanë pozuar pak minuta pas përfundimit të ndeshjes dhe janëduke u bërë gati për t’ju bashkuar festës me tifozët e tyre që sot i shohin këta djem si heronj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Banderola e armenëve në ndeshjen me Shqipërinë, i kujtojnë turqve genocidin ndaj tyre
Përleshja mes tifozëve dhe ndërhyrja e forcave të policisë në Elbasan Arena (Foto+Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011183977127075
array(1) { ["section"]=> string(67) "foto-lajm-lorik-cana-e-shkelzen-gashi-pas-ndeshjes-me-armenine-7286" }