Foto-lajm:Lufta në Kumanovë, parë nga sytë e një vogëlusheje

Publikuar tek: aktualitet, më 08:32 10-05-2015 Foto-lajm:Lufta në Kumanovë, parë nga sytë e një vogëlusheje Vogëlushja nga kumanova

Kjo është një foto e realizuar nga Visar Kryeziu dhe tregon trishtimin dhe dhimbjen e madhe që reflektohet në sytë e një vogëlusheje ndërkohë që në qytet luftohej.

Vogëlushja ka vjedhur zemrat e të gjithë përdoruesëve në rrjetet sociale dhe ka tërhequr edhe vëmendjen e medieve mbarëbotërore.


Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U çonte celularë të burgosurvë në Fier, bie në pranga polici
Dhunoi dy persona, arrestohet Florenc Hoxha. PD: Policia fshehu plagosjen e truprojës »
Article Logic
Execution time: 0.012137174606323
array(1) { ["section"]=> string(65) "foto-lajm-lufta-ne-kumanove-pare-nga-syte-e-nje-vogelusheje-10782" }