FOTO-LAJM: Lumi Fani i Madh tërësisht i ngrirë këtë mëngjes

Publikuar tek: aktualitet, më 09:13 10-01-2017 FOTO-LAJM: Lumi Fani i Madh tërësisht i ngrirë këtë mëngjes

FOTO-LAJM: Fani i Madh këtë mëngjes...

Se si është situata e motit në vend, mjafton të shikojmë këtë foto të profesor Gjergj Markut për ta kuptuar.

Lumi Fani i Madh ka ngrirë plotësisht dhe ngjason me një pistë patinazhi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në Sarandë nis dëbora, zbardhet qyteti bregdetar për herë të parë pas 30 vitesh
Arrestohet polici, përndiqte dhe rrihte të shoqen (Kush është efektivi i policisë dhe detaje nga ngjarja) »
Article Logic
Execution time: 0.010596990585327
array(1) { ["section"]=> string(64) "foto-lajm-lumi-fani-i-madh-teresisht-i-ngrire-kete-mengjes-65094" }