Foto-lajm/ Mijëra tifozë pa biletë jashtë stadiumit për djemtë e kombëtares

Publikuar tek: aktualitet, më 19:26 08-10-2015 Foto-lajm/ Mijëra tifozë pa biletë jashtë stadiumit për djemtë e kombëtares Foto: Erald Kapri

Kjo është pamja që vjen nga jashtë stadiumit “elbasan Arena” ku mijëra tifozë mbështesin kombëtaren kuqezi në këtë ndeshje të rëndësishme me Serbinë.

Ata nuk kanë mundur të gjithë të gjejnë nga një biletë por kjo nuk i ka penguar për të qenë aty, pavarësisht shiut që herë bie e herë pushon në Elbasan Arena.

Veshur vetëm kuqezi tifozët presin fitoren dhe realizimin e ëndrrës së madhe për në Euro 2016.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tifozët hyjnë në stadium, kontrollohen 2 herë rreptësisht. Helikopteri mbikqyr nga ajri (FOTO+VIDEO)
Përfundon pjesa e parë Shqipëri-Serbi. Rezultati 0 me 0 (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.01295804977417
array(1) { ["section"]=> string(80) "foto-lajm-mijera-tifoze-pa-bilete-jashte-stadiumit-per-djemte-e-kombetares-22665" }