FOTO-LAJM/ Moti i acartë dhe temperaturat e ulëta ‘detyrojnë’ deputetët të nxjerrin palltot nga garderoba

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:28 28-01-2021 FOTO-LAJM/ Moti i acartë dhe temperaturat e ulëta ‘detyrojnë’ deputetët të nxjerrin palltot nga garderoba FotoMontazh: Deputetet sot ne Kuvend

Temperaturat e ulëta dhe moti i acartë që ka përfshirë vendin tonë prej disa ditësh, ka ndikuar dhe në veshjet e deputetëve dhe ministrave.

Në seancën plenare të mbajtur sot, ata janë shfaqur me pallto, doreza dhe shaje. Ndryshe nga ç’kemi parë me herët kur deputetet, me fustane apo deklote të hapura, sot të gjithë ishin “të mbështjellë deri te koka”.

Foto:
143524707_4446162628743892_7038789233325829716_n-640x587.jpg

143603226_801702763717405_5510930797633696759_n-640x527.jpg

143918602_325597772083387_3958042220750121448_n-640x521_copy.jpg

142845229_445512856817438_3775251006389223282_n-1-640x585.jpg

143325169_1374351026247129_5554504352008810426_n-640x553_copy.jpg

143396701_719544515601299_241336501743929172_n-640x474_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Kjo është dhoma jote, e kemi ngrohur që të shtrihesh’, Rama batuta me pronarin e kantinës: Jo jo, nuk fle gjumë unë
»
Article Logic
Execution time: 0.011984825134277
array(1) { ["section"]=> string(109) "foto-lajm-moti-i-acarte-dhe-temperaturat-e-uleta-detyrojne-deputetet-te-nxjerrin-palltot-nga-garderoba-236727" }