FOTO LAJM/ Në Elbasan protestohet poshtë posterit të “Shqipërisë që duam”

Publikuar tek: aktualitet, më 10:00 24-04-2017 FOTO LAJM/ Në Elbasan protestohet poshtë posterit të “Shqipërisë që duam”

Duket pak e pazakontë por kjo po ndodh në Elbasan.

Vendi ku është vendosur për tu protestuar është dalja e Elbasanit, pikërisht në pikën e tre karburanteve, aty ku në katin e dytë të një ndërtese, janë të vendosura zyrat e Partisë Socialiste.

Dhe nën një poster të madh adeziv me ngjyrën e Rilindjes për “Shqipërinë që duam”, protestuesit kanë gjetur vend për të bllokuar rrugën.

Kjo është thjesht një koicidencë dhe aspak provokim, por që u ka rënë në sy shumë qytetarëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta e opozitës, forcat e Policisë së Shtetit do të asistohen nga ekspertë të huaj
Protesta e opozitës, kaos total në Tiranë dhe trafik kilometrik në autostradë »
Article Logic
Execution time: 0.010747909545898
array(1) { ["section"]=> string(76) "foto-lajm-ne-elbasan-protestohet-poshte-posterit-te-shqiperise-qe-duam-76231" }