Foto-lajm/ Pamje që shkojnë përtej imagjinatës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:35 08-06-2015 Foto-lajm/ Pamje që shkojnë përtej imagjinatës

Jemi mesuar shpesh të shohim pamje të ngjashme por këto foto kalojnë përtej imagjinatës teksa sheh koshin e plehrave të rrethuar nga këpucë, veshje dhe lodra për fëmijë, gati për t'u shitur.

 

Por fantazia arrin kulmin kur shikon një palë taka të kuqe, tejet frymëzuese që shiten bashkë me fasulet, vajin e ullirit dhe vezëve gati për konsum. A mund të ketë pamje tjetër mjerimi?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097150802612305
array(1) { ["section"]=> string(51) "foto-lajm-pamje-qe-shkojne-pertej-imagjinates-12998" }