Foto-lajm/ Pas dy ditësh errësirë, kulla e Parisit ndriçohet me ngjyrat e flamurit

Publikuar tek: bota, më 10:01 17-11-2015 Foto-lajm/ Pas dy ditësh errësirë, kulla e Parisit ndriçohet me ngjyrat e flamurit

Pas dy ditësh, kulla Eifel është ndriçuar sërish me ngjyrat: blu, e kuqe dhe e bradhë.

Kryetarja e bashkisë së Paristi, Anne Hidalgo urdhëroi që dritat e kullës të ndizeshin me ngjyrat e flamurit nacional tre ditë pas sulmeve terrroriste ku humbën jetën 129 persona dhe u plagosën qindra të tjerë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011938095092773
array(1) { ["section"]=> string(86) "foto-lajm-pas-dy-ditesh-erresire-kulla-e-parisit-ndricohet-me-ngjyrat-e-flamurit-25601" }