FOTO-LAJM: Profesori i nderuar flet me letra në duar por salla është krejtësisht bosh, s’e dëgjojnë as të vetët

Publikuar tek: politike, më 14:29 08-02-2018 FOTO-LAJM: Profesori i nderuar flet me letra në duar por salla është krejtësisht bosh, s’e dëgjojnë as të vetët

Doktor Halim Kosova, ka marrë fjalën nga foltorja e Kuvendit duke folur me letra në duar por për fat të keq askush nuk ka qenë aty për ta dëgjuar.

Në këto foto duket qartazi salla e boshatisur.

Në Kuvend, nuk janë as deputetët e PD-së dhe as ata të LSI të cilët kanë braktisur seancën. Edhe drejtuesi i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka lënë bosh karrigen e tij. Në sallë kanë ngelur vetëm dy-tre deputetë...

foto.png

fffff.png

 bbbb.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011941909790039
array(1) { ["section"]=> string(116) "foto-lajm-profesori-i-nderuar-flet-me-letra-ne-duar-por-salla-eshte-krejtesisht-bosh-s-e-degjojne-as-te-vetet-109583" }