Foto-Lajm/ “Shqiponjat e kombëtares” udhëtojnë drejt Tiranës, festa vazhdon

Publikuar tek: aktualitet, më 22:59 29-03-2015 Foto-Lajm/ “Shqiponjat e kombëtares” udhëtojnë drejt Tiranës, festa vazhdon Futbollistet e kombetares ne autobus drejt Tiranes

Futbollistët e kombëtares janë duke udhëtuar me autobus nga Elbasani për të ardhur në Tiranë, këtu ku i pret një numër i madh tifozësh kuq e zi që prej orësh e orësh të tëra kanë festuar e mbushur rrugët e kryeqytetit. Futbollistët, nuk kanë harruar të bëjnë me duar simbolin tonë kombëtar, shqiponjën. Në ditë si këto, ata janë shqiponjat e këtij vendi. Ata janë simboli dhe përfaqësuesit  tanë të denjë...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « UEFA i heq 6 pikë Serbisë. E korrigjon, ishte gabim teknik
Mërgim Mavraj falenderon Imamin e Tiranës Ahmed Kalaja: Ti, shtylla e suksesit »
Article Logic
Execution time: 0.012243986129761
array(1) { ["section"]=> string(76) "foto-lajm-shqiponjat-e-kombetares-udhetojne-drejt-tiranes-festa-vazhdon-7304" }