Foto-Lajm/ Te Komuna e Parisit “kongres qensh”, koncerte falas

Publikuar tek: aktualitet, më 10:17 19-11-2015 Foto-Lajm/ Te Komuna e Parisit “kongres qensh”, koncerte falas

Kjo është pamja që vjen nga Komuna e Parisit . Një tufë qensh rruge që mbajnë “koncert” çdo natë.

“Te Komuna e Parisit në Tiranë, mbahet Kongresi i 22 i Qenve Internacionale të Rrugës.
Gjithashtu, çdo natë ka koncert falas, madje dhe çdo ditë, nga trupa e qenve artistë”, shkruan ironikisht gazetari Erion Kristo.

Në fakt kryebashkiaku Erion Veliaj në kohën e fushatës elektorale postoi një foto të ngjashme në profilin e tij social duke siguruar se këtë pamje nuk do ta shihnim më, me të ardhur ai në krye të bashkisë. Por në fakt kjo është pamja që shohim çdo ditë nëpër rrugët e Tiranës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen dy punonjës të Rapiscan, kaluan tonelata drogë si ngarkesë druri
Shqipëria në alarm. Policia kalon në shërbim të përforcuar, mbikqyrje me kallashnikovë »
Article Logic
Execution time: 0.013179063796997
array(1) { ["section"]=> string(64) "foto-lajm-te-komuna-e-parisit-kongres-qensh-koncerte-falas-25780" }