Foto-Lajm/ Tirana-Partizani, tifozët mbushin rrugët e kryeqytetit

Publikuar tek: sport, më 18:46 13-03-2015 Foto-Lajm/ Tirana-Partizani, tifozët mbushin rrugët e kryeqytetit

Rrugët e kryeqytetit janë mbushur sot nga tifozë të shumtë të ekipeve të Tiranës dhe Patizanit drejtuar stadiumit ku do të luhet derbi kryeqytetas. Deri tani nuk ka patur asnjë incident midis tyre dhe urojmë që kështu të shkojë deri në përfundim të ndeshjes.

Tifozët e Partizanit:

Tifozët e Tiranës:

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091979503631592
array(1) { ["section"]=> string(68) "foto-lajm-tirana-partizani-tifozet-mbushin-rruget-e-kryeqytetit-5820" }