Foto-lajm/ UEFA i uron mirësëardhjen Shqipërisë në Euro 2016, zgjedh këta 2 futbollistë

Publikuar tek: sport, më 15:10 06-06-2016 Foto-lajm/ UEFA i uron mirësëardhjen Shqipërisë në Euro 2016, zgjedh këta 2 futbollistë

UEFA i uron mirësëardhjen Shqipërisë në Europianin e ëndrrave.

Në faqen zyrtare të UEFA-s është publikuar kjo foto ku shkruhet : “Welcome to Euro 2016 Albania”.

UEFA ka zgjedhur dy lojtarët e kombëtares Bekim Balaj dhe Elseid Hysaj bashkangjitur këtij urimi.

Djemtë e kombëtares tonë kanë mbërritur ditën e sotme në tokën franceze më gati se kurrë dhe me shpresën për të lënë gjurmë në këtë europian që është i pari për Shqipërinë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025114059448242
array(1) { ["section"]=> string(91) "foto-lajm-uefa-i-uron-mireseardhjen-shqiperise-ne-euro-2016-zgjedh-keta-2-futbolliste-42623" }