Foto- Lajm/ Veshja e Ramës në mbledhje me Kryesinë tërheq vëmendjen e të gjithëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:58 24-06-2019 Foto- Lajm/ Veshja e Ramës në mbledhje me Kryesinë tërheq vëmendjen e të gjithëve

Kryeministri Rama njihet për stilin e tij kontravers, por edhe këtë herë veshja e tij nuk i ka shpëtuar vëmëndjes së kolegëve dhe medias.

Në mbledhjen e kryesisë të realizuar në orët e para të mëngjesit të sotëm, kryeministri është shfaqur me tuta të ngushta ngjyrë gri si dhe me këmishën e përhershme e cila mban stampuar datën 30.

30 qershori është data e zhvillimit të zgjedhjve tashmë ‘vulosur’ edhe nga Kolegji Zgjedhor.

65377200_624082701410535_6598257312228442112_n.jpg

veshja.jpg

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069611072540283
array(1) { ["section"]=> string(86) "foto-lajm-veshja-e-rames-ne-mbledhje-me-kryesine-terheq-vemendjen-e-te-gjitheve-169556" }