Foto-lajm/ Vlorë, shembet ndërtesa tre katëshe

Publikuar tek: aktualitet, më 13:28 24-02-2015 Foto-lajm/ Vlorë, shembet ndërtesa tre katëshe

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit vazhdon aksionin në qytetin e Vlorës për prishjen e ndërtimeve pa leje.

Kjo është ndërtesa e rradhës e identifikuar si objekt pa leje dhe është duke u shembur nga mjeti i IKMT. Mësohet se IKMT nuk ka ndeshur në rezistencë nga ana e pronarit të objektit për mosprishjen e tij.

Ndërtesa tre katëshe ndodhet midis dy ndërtesave të tjera me katër katë. IKMT deri tani ka identifikuar 1 mijë objekte pa leje në qytetin e Vlorës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vendimi i Bordit: Mjekët pa kredite, provim brenda 6 muajsh
Studentët, peticion dhe protestë për reformën universitare »
Article Logic
Execution time: 0.026028871536255
array(1) { ["section"]=> string(49) "foto-lajm-vlore-shembet-ndertesa-tre-kateshe-4301" }