Foto nga ato që shkrepen njëherë në jetë: Gjyshet e Përmetit në mbrëmje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:50 19-09-2016 Foto nga ato që shkrepen njëherë në jetë: Gjyshet e Përmetit në mbrëmje

Të gjitha kreditet për këtë foto i shkojnë gazetarit Enrik Mehmeti.

Pa efekt, pa ndonjë aparat profesional dhe pa syrin e një fotografi, gazetari ka arritur të shkrepë një imazh nga ato që të përjetësohen në kujtesë.

Gjyshet, kaq të paqta, kaq finsike, me duart në prehër e plot dashuri i kanë dhënë një pamje krejt tjetër Përmetit në mbrëmjë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009052038192749
array(1) { ["section"]=> string(76) "foto-nga-ato-qe-shkrepen-njehere-ne-jete-gjyshet-e-permetit-ne-mbremje-53368" }