Foto nga Ksamili

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:40 13-07-2015 Foto nga Ksamili

Fotoja është shkrepur nga Aurora Marku, e cila ka sjellë një moment nga pushuesit në plazhin e Ksamilit. Ksamili është një nga plazhet më të bukura të vendit, me ujin e kristaltë dhe gjiret e vogla, që nuk lejojnë mundësi për mbipopullim të tij. Përveç plazhit të jashtëzakonshëm, pastërtisë së detit dhe qetësisë, nëse pushon në Ksamil mund të vizitosh shumë zona përreth, siç është Parku Kombëtar i Butrinit, Saranda etj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010035991668701
array(1) { ["section"]=> string(22) "foto-nga-ksamili-16013" }