Foto nga Zona e Mbrojtur Shebenik Jabllanicë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:06 08-07-2015 Foto nga Zona e Mbrojtur Shebenik Jabllanicë

Kjo foto është dërguar në redaksinë e Newsbomb.al nga Arlis Alikaj. Kemi përzgjedhur këtë foto për të treguar se turizëm në Shqipëri mund të bëhet edhe në zona më pak të promovuara por që kanë vlera të jashtëzakonshme malore. Alikaj ka dalë në Zonën e mbrojtur Shebenik Jabllanicë, Librazhd. Një park që është perlë e turizmit tonë dhe ende e paeksploruar shumë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098850727081299
array(1) { ["section"]=> string(50) "foto-nga-zona-e-mbrojtur-shebenik-jabllanice-15578" }