Foto nudo e Bleonës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:38 26-09-2015 Foto nudo e Bleonës

Është e vërtetë që publiku duhet të kishte tema më të rëndësishme për t’u fokusuar këto ditë, megjithatë e gjithë vëmendja është mbi Bleonën. E nisi me akuzat ndaj gazetares Iva Tiço, nuk kurseu as personazhe të tjera, por qershia mbi tortë për fansat e Bleonës, mesa duket është pikërisht kjo foto e publikuar djenë mbrëmje në emisionin “Zonë e Lirë”. Nuk është surprizuar vetëm gazetari Arjan Çani me këto foto, por edhe publiku që e ka ndjekur. Tashmë në rrjetet sociale po flitet dhe po kërkohet vetëm kjo foto nudo e këngëtares shqiptare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097980499267578
array(1) { ["section"]=> string(25) "foto-nudo-e-bleones-21693" }