Foto për të mos u humbur, Bes Kallaku feston 35-vjetorin si një katunar nga Bubqi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:51 20-11-2020 Foto për të mos u humbur, Bes Kallaku feston 35-vjetorin si një katunar nga Bubqi (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku feston 35 vjetorin e lindjes në ditën e sotme.

Ai ka vendosur që këtë ditëlindje ta festojë në mënyrë po aq të veçantë sa herët e tjera.

Në rrjetet sociale janë postuar disa foto ku Besi shihet i veshur si katundar me kapele dhe kominoshe.

Në videon e publikuar, aktori po mban në krahë vajzën e tij Ajkën, teksa ka falënderuar miqtë për urimet dhe ka thënë edhe disa fjalë të veçanta për Bubqin, vendi që e bëri katunarin më të famshëm, siç thotë edhe vetë ai. 

bes_kallaku_1.jpg

bes_kallaku_2_copy.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Revoltohet modelja Adrola Dushi, ka një mesazh për të gjithë ata që mundohen ta gënjejnë në sy
»
Article Logic
Execution time: 0.011141061782837
array(1) { ["section"]=> string(93) "foto-per-te-mos-u-humbur-bes-kallaku-feston-35-vjetorin-si-nje-katunar-nga-bubqi-video-228516" }