Foto/ Perleshja e tifozëve shqiptarë me flakadanë kushton 100 mijë euro

Publikuar tek: sport, më 08:55 25-03-2017 Foto/ Perleshja e tifozëve shqiptarë me flakadanë kushton 100 mijë euro

Tifozët shqiptarë u përleshën me flakadanë dje mes tyre në stadiumin "Renzo Barbera" dhe për minuta me rradhë ndeshja u ndërpre.

Illyrian Elite u përplasën me Tifozat Kuqezi dhe në fund e pëson Shqipëria. Burime për newsport.al bëjnë të ditur se në FSHF janë të bindur se në rastin më të mirë Shqipëria do të gjobitet nga komisionet disiplinore nga 50 deri në 100 mijë euro për sjelljen e tifozëve. Kjo nuk është hera e parë që tifozët gjobisin FSHF-në me sjelljet huligane. 

 

flkak.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025094985961914
array(1) { ["section"]=> string(76) "foto-perleshja-e-tifozeve-shqiptare-me-flakadane-kushton-100-mije-euro-73079" }