FOTO PIKANTE/ Nga sheri i Spiropalit me Ruçin te ministrja që shkel syrin, çfarë nuk u pa sot në Kuvend

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:25 18-07-2019 FOTO PIKANTE/ Nga sheri i Spiropalit me Ruçin te ministrja që shkel syrin, çfarë nuk u pa sot në Kuvend

Disa foto pikante janë shkrepur në seancën e sotme parlamentare.

Për një moment ministrja për marrëdhëniet me Parlamentin Elisa spiropali është afruar pranë podiumit të kryeparlamentarit Gramoz Ruçi.

Por duket se Ruçit nuk i ka pëlqyer ajo që i ka thënë Spiropali dhe e ka ndaluar atë. Në foto shihet që kryeparlamentari është mjaft i nervozuar dhe ka ngritur dorën, siç duket për t'i thënë mjaft Spiropalit.

Por duket se ruçi nuk është treguar i rreptë vetëm me Spiropalin. Ai është larguar për pak nga seanca dhe drejtimin ia ka besuar nënkryetarit të opozitës së re Myslym Murrizit, por pasi është kthyer e ka shtyrë nga krahu dhe e ka ngritur nga karrigia.

Një tjetër moment i shkrepur në foto është kur ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj i ka shkelur syrin një kolegu.

Se kush është kolegu deputet që i ka shkelur syrin ministrja ende nuk e dimë.

Ruci-Spiropali.jpg

Ruci-Spiropali1.jpg

Ruci-Spiropali11.jpg

Spiropali-kembe0kuvend.jpg

Ruci-Murrizi11.jpg

Ruci-Murrizi1 (1).jpg

Ruci-Murrizi111.jpg

gjonaj-syri-majko.jpg

1563450246_spiropaliruci2okkk.jpeg

1563450246_spiropaliruci7.jpeg

1563450246_spiropaliruci8.jpeg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12667894363403
array(1) { ["section"]=> string(108) "foto-pikante-nga-sheri-i-spiropalit-me-rucin-te-ministrja-qe-shkel-syrin-cfare-nuk-u-pa-sot-ne-kuvend-172616" }