FOTO PIKANTE: Protestuesi i prangosur, Rama zbulon ç'i tha Basha

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:19 22-02-2018 FOTO PIKANTE: Protestuesi i prangosur, Rama zbulon ç'i tha Basha

Ditën e sotme, përpara Parlamentit, në nisje të seancën plenare, është zhvilluar një protestë ku kanë marrë pjesë edhe të dënuarit politikë.

Në shenjë demostrative, një prej tyre ka vendosur pranga në duar ndërsa fotografi i njohur Agim Rama, i cili ka shkrepur edhe këtë foto, zbulon se çfarë i tha kreu i demokratëve, Lulzim Basha protestuesve.

“Lideri i opozitës u premton të dënuarve politikë se shumë shpejt do u hiqen prangat”, shkruan Rama. 

Pas protestës dhe fjalimit që mbajti mes protestuesve, Basha hyri në seancë ku pati edhe një përplasje me kryeministrin i cili i quajti deputetët e PD “Zogjtë e korbave që fluturojnë ”.

bbb.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rudina Hajdari flet në kuvend, shikoni ç’bën Grida Duma me kokën ulur (FOTO)
Ilir Meta kalon pasditen me stilistin e FAMSHËM nga Shijaku: Duarartë »
Article Logic
Execution time: 0.012293100357056
array(1) { ["section"]=> string(69) "foto-pikante-protestuesi-i-prangosur-rama-zbulon-c-i-tha-basha-111116" }