FOTO PREKËSE/ Mimi Kodheli ndan dhimbjen me nënën e kapitenit të vrarë në mision

Publikuar tek: aktualitet, më 15:34 20-02-2017 FOTO PREKËSE/ Mimi Kodheli ndan dhimbjen me nënën e kapitenit të vrarë në mision

5 vjet pas vdekjes së tij në një mision në Afganistan, ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka përkujtuar kapitenin e vrarë, Feti Vogli.

Ministrja i është gjendur pranë nënës së tij, sot në 5 vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-kapitenit i cili u vra gjatë një shërbimi ushtarak në Afganistan. Ja ku e shohim në këtë foto teksa e mban mbështetur në sup dhe ndan dhimbjen me nënën e Feti Voglit, një moment prekës për këdo që e shikon. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « AKU aksion në baret dhe restorantet e ish-Bllokut në Tiranë, mbyllen dy subjekte, gjobiten 18 të tjera
Ndërron jetë ish-kryetari i komunës në Dibër, piu tableta me fostoksinë »
Article Logic
Execution time: 0.0095219612121582
array(1) { ["section"]=> string(85) "foto-prekese-mimi-kodheli-ndan-dhimbjen-me-nenen-e-kapitenit-te-vrare-ne-mision-69336" }