FOTO/ Presidenti Meta në Durrës, e frymëzon bregdeti për të ardhmen europiane të Shqipërisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:19 15-10-2020 FOTO/ Presidenti Meta në Durrës, e frymëzon bregdeti për të ardhmen europiane të Shqipërisë Ilir Meta

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka vizituar ditën e sotme qytetin turistik të Durrësit.

Kreu i Shtetit ka zgjedhur bregdetin për të kaluar një pasdite të këndshme dhe shumë frymëzuese.

Siç thotë ai vetë, për një ritëm më të lartë, sidomos për të ardhmen europiane të Shqipërisë!

"Mjafton të vish në bregdetin e Durrësit dhe frymëzohesh për një ritëm më të lartë, sidomos për të ardhmen europiane të Shqipërisë!", shkruan Meta në facebook.

Screenshot_9_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ironia e gazetarit: Nga nesër vendosni maskat, s’ka rëndësi çfarë lloj janë por mjafton ta lani në 65 gradë pas përdorimit
»
Article Logic
Execution time: 0.011794805526733
array(1) { ["section"]=> string(96) "foto-presidenti-meta-ne-durres-e-frymezon-bregdeti-per-te-ardhmen-europiane-te-shqiperise-223901" }