Foto që po ‘tërbon’ rrjetin: Gruas së Ronaldos i del padashje zona intime në pishinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:56 25-05-2020 Foto që po ‘tërbon’ rrjetin: Gruas së Ronaldos i del padashje zona intime në pishinë

Georgina Rodrigues, e fejuara e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, është një nga balerinat më të talentuara dhe më të suksesshme. Ajo ka marrë një vëmendje shumë të madhe mediatike, kjo për faktin edhe se është partnerja e Ronaldos.

Bukuroshja latine është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj, apo momentet e bukura që kalon me fëmijët. Para dy ditësh Georgina publikoi në foto në Instagram, ku dukej e lumtur në pishinë, së bashku me Ronaldon dhe katër fëmijët e tij.

Mirëpo syrit të fansave u kishte shpëtuar një detaj pak i sikletshëm për Georginën, që mesa duket i ka shpëtuar edhe asaj. E hipur mbi një komardare në formë kali poni, me një body bardhezi, ajo duket shumë bukur dhe tepër sensuale. Tashmë kanë filluar komentet, pasi dikush me sy të mprehtë vuri re që asaj padashje i ka dalë zona intime, dhe rrjeti kaq ka dashur për të shpërthyer.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010016918182373
array(1) { ["section"]=> string(88) "foto-qe-po-terbon-rrjetin-gruas-se-ronaldos-i-del-padashje-zona-intime-ne-pishine-207738" }