Foto që po turbullon qytetarët, ufo në Tiranë?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:14 12-01-2016 Foto që po turbullon qytetarët, ufo në Tiranë?

Një foto e çuditshme është duke qarkulluar në rrjetet sociale dhe portale të ndryshme.

Në foton e bërë pranë zonës së “Brrylit” në kryeqytet, shihet se retë kanë formuar në mënyrë perfekte imazhin e një disku fluturues, sa që shumë qytetarë kanë filluar të besojnë se bëhet fjalë për ufo.

Megjithatë, ka shumë nga ata që e kanë marrë me humor këtë foto duke argumentuar se kemi të bëjmë me një montazh dhe jo diçka reale. 

996743_10153531684308371_2474633093583306833_n.jpg

*Foto e postuar në rrjetet sociale

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086948871612549
array(1) { ["section"]=> string(50) "foto-qe-po-turbullon-qytetaret-ufo-ne-tirane-29839" }