Foto: Rama në helikopter, shkon në zonën e konfliktit mes Ukrainës dhe Rusisë

Publikuar tek: politike, më 19:42 21-01-2020 Foto: Rama në helikopter, shkon në zonën e konfliktit mes Ukrainës dhe Rusisë Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka fluturuar sot me helikopter drejt Donteskut.

Rama është nisur nga Kievi mëngjesin e sotëm së bashku me ambasadorin e Shqipërisë në OSBE Igli Hasani. Dontesku është zonë konflikti mes Rusisë dhe Ukrainës që monitorohet nga një mision i OSBE-së me 22 anëtarë.

Edi-rama-ne-dontesk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015650987625122
array(1) { ["section"]=> string(82) "foto-rama-ne-helikopter-shkon-ne-zonen-e-konfliktit-mes-ukraines-dhe-rusise-192740" }