FOTO: Rama shfaqet i veshur me të zeza e kapele, pranë bashkëshortes dhe djalit, pushon në fshatin e nënës së tij

Publikuar tek: politike, më 23:29 09-08-2020 FOTO: Rama shfaqet i veshur me të zeza e kapele, pranë bashkëshortes dhe djalit, pushon në fshatin e nënës së tij

Kryeministri Edi Rama është duke pushuar me familjen e tij në Jug të vendit.

Ditën e sotme ai është fotografuar në fshatin e nënës së tij, Anetës, e cila u nda nga jeta pak ditë më parë.

I veshur me të zeza dhe me kapele në kokë, Rama qëndron i ulur me bashkëshorten, Linditën dhe djalin Zaho në një lokal në fshatin Vuno.

sdfgrth5645h45h5h54h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010097026824951
array(1) { ["section"]=> string(117) "foto-rama-shfaqet-i-veshur-me-te-zeza-e-kapele-prane-bashkeshortes-dhe-djalit-pushon-ne-fshatin-e-nenes-se-tij-216630" }