FOTO/ ‘Rruhet e qethet Ilir Meta, Garda e Republikës rrethon gjithë pallatin’, Artan Hoxha: Berberi meriton dekoratë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:56 23-10-2020 FOTO/ ‘Rruhet e qethet Ilir Meta, Garda e Republikës rrethon gjithë pallatin’, Artan Hoxha: Berberi meriton dekoratë Foto e shperndare nga Artan Hoxha: Meta te berberi

Gazetari Investigativ Artan Hoxha publikon një foto të presidentit të Republikës Ilir Meta, teksa ky i fundit ka shkuar të berberi. Foto, dukshëm është shkrepur nga larg, por sipas asaj që thotë gazetari, nga afër do ishte e pamundur.

Sipas Hoxhës, Garada e Republikës ka rrethuar gjithë pallatin, teksa Meta qëndronte te berberi.

“I vetmi vend, ku komandanti i Pergjithshem i Forcave te Armatosura në rast lufte, Ilir Meta, del “rruar qethur”, edhe pse godina eshte e rrethuar nga Garda e Republikes, eshte ky tipi me gershere në dore. Dhe sigurisht e meriton nje dekorate, per veshtiresite në permbushjen e detyres, por jo nga ato pas vdekjes”, shkruan gazetari dhe ndan foton e mëposhtme.

122491734_3338510826186562_5457462224893734961_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 30 vjeçari humb kontrollin e Golfit dhe përplaset me shtyllën e dritave të rrugës, ndërron jetë në vendngjarje
Arrestohet 25 vjeçari nga Cërnica e Tropojës, shpërndante drogë, në shtëpi i gjenden dhe fishekë arme »
Article Logic
Execution time: 0.0092840194702148
array(1) { ["section"]=> string(117) "foto-rruhet-e-qethet-ilir-meta-garda-e-republikes-rrethon-gjithe-pallatin-artan-hoxha-berberi-meriton-dekorate-224818" }