Foto sa mijëra fjalë, gazetarja me djalin e birësuar pushime në Dhërmi. Kërkon ndihmë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:33 30-08-2016 Foto sa mijëra fjalë, gazetarja me djalin e birësuar pushime në Dhërmi. Kërkon ndihmë...

Kjo është një nga ato foto që është e vështirë të komentohet për vetë faktin se pamja eklipson gjithçka.

Gazetarja Fjodora Fjora duke mbajtur në krahë djalin e saj të birësuar që duket se ka frikë nga uji dhe për këtë ajo kërkon ndihmën e ndjekësve të saj.

“Si hiqet kjo frika nga uji se nuk po e zgjidhim dot... Vetëm hopa te mami!” pyet dhe konstaton në të njëjtën kohë Fjodora.

Gazetarja, ndonëse beqare e ka birësuar vogëlushin 2 vite më parë, atëhere kur Alteo ende s’i kishte mbushur një vjeç dhe ka një marrëdhënie të jashtëzakonshme me të vogëlin e saj. Pas bërjes publik të lajmit nga vetë Fjodora, ajo është kthyer në burim frymëzimi për shumë vajza të reja që duan të bëhen nëna.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007011890411377
array(1) { ["section"]=> string(89) "foto-sa-mijera-fjale-gazetarja-me-djalin-e-biresuar-pushime-ne-dhermi-kerkon-ndihme-51257" }