Foto sa një mijë fjalë, Fanatiksi i KF Tirana shpërthen në lot për bluzën bardheblu

Publikuar tek: sport, më 16:23 13-11-2016 Foto sa një mijë fjalë, Fanatiksi i KF Tirana shpërthen në lot për bluzën bardheblu Rexhino, fanatiksi duke qare e ndersa pyetet nga Ardit Gjebrea ne TV Klan

Rexhino nuk i ka përmbajtur dot lotët në emision. Dhe siç duket nga kjo foto te E diela Shqiptare, kur Rexhino, tifozi fanatiks i Tiranës ka veshur fanellën bardheblu, ka shpërthyer në lot. 

Po ashtu, edhe kur Ardit Gjebrea ka marrë çantën MACRON dhe rrobat e Tiranës të firmuara nga kjo firmë dhe ia ka dhënë fanatiksit, me shancin e madh që mund të përfshihet në ekipin e moshave, raporton newsbomb.al.

Dhe siç duket qartë, foto flet më shumë se fjalët. Eshtë Rexhino, që përveç pasionit për të ndjekur KF Tirana në stadium, tashmë do ta ndjekë edhe në fushë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075831413269043
array(1) { ["section"]=> string(88) "foto-sa-nje-mije-fjale-fanatiksi-i-kf-tirana-shperthen-ne-lot-per-bluzen-bardheblu-59399" }