Foto sa njëmijë fjalë, gazetari mban në krahë të bijën: Vajza e babit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:20 02-12-2016 Foto sa njëmijë fjalë, gazetari mban në krahë të bijën: Vajza e babit

Kjo është një foto ndryshe e gazetarit Endri Xhafo dhe që të emocionon pafund.

Veshur “casual” duke mbajtur në krahë vajzën e tij.

Foton që emeton shumë dashuri e pozitivitet e ka ndarë vetë gazetari ndërsa shkruan: “Vajza e babit”. Është kaq e bukur të shikosh të shpërfaqur qoftë edhe në një foto dashurinë që baballarët kanë për vajzat e tyre, aq më tepër kur ata janë kaq të rinj sa gazetari...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042279005050659
array(1) { ["section"]=> string(73) "foto-sa-njemije-fjale-gazetari-mban-ne-krahe-te-bijen-vajza-e-babit-61340" }