Foto sa njëmijë fjalë: Ndihmësi i De Biasit, Paolo Tramezzani feston kështu

Publikuar tek: sport, më 23:45 19-06-2016 Foto sa njëmijë fjalë: Ndihmësi i De Biasit, Paolo Tramezzani feston kështu

Kjo është një nga ato foto që vlejnë sa njëmijë fjalë.

Ndihmësi i trajnerit të kombëtares Gianni De Biassi, Paolo Tramezzani e ka festuar kështu fitoren historike me Rumaninë.

Ai ka marrë në krahë Hysajn dhe me të ka “shëtitur” përgjatë fushës. Fotografia është shpërndarë nga UEFA .

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.077649116516113
array(1) { ["section"]=> string(79) "foto-sa-njemije-fjale-ndihmesi-i-de-biasit-paolo-tramezzani-feston-keshtu-44023" }