Foto shokuese: Modelja shkon për të fjetur por i bie tavani në kokë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:46 25-10-2016 Foto shokuese: Modelja shkon për të fjetur por i bie tavani në kokë

Një modele greke është plagosur rëndë pasi i ka rënë tavani në kokë teksa ishte shtrirë në krevat për të fjetur.

Ngjarja ka ndodhur në apartamentin e saj në Athinë, kur modelja u zgjua e shokuar dhe e mbuluar në inerte. Ajo u dërgua me urgjencë në spital. Sipas mediave greke, shkak për rrëzimin e tavanit është bërë cilësia e dobët e punimeve dhe lagështia.

asdq3fdfrg3g3g.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028756141662598
array(1) { ["section"]=> string(72) "foto-shokuese-modelja-shkon-per-te-fjetur-por-i-bie-tavani-ne-koke-57337" }