FOTO SHOKUESE/ Një burrë i dehur hipën majë shtyllës 30 metra të lartë, humbet ekuilibrin por…

Publikuar tek: bota, më 12:57 09-04-2019 FOTO SHOKUESE/ Një burrë i dehur hipën majë shtyllës 30 metra të lartë, humbet ekuilibrin por…

Një burrë është bërë personazhi i ditës pasi zgjodhi të bënte një gjest që mund të ishte pjesë e filmave ‘Hangover’.

 

30-vjeçari pasi kishte pirë shumë alkool në një pub, u largua në kërkim të adrenalinës. Pa e menduar ai zgjodhi të hipte në një shtyllë elektrike 30 metra të gjatë dhe të shijonte pamjen nga atje lart.

Kur burri arriti në majë kuptoi se ajo që sapo kishte bërë ishte aq e rrezikshme sa do mund t’i kushtonte jeten. Edhe pse ishte i dehur u përpoq të zbriste por humbi ekuilibrin. Ai shpëtoi nga rënia mrekullisht pasi ngeci nëpër tela.

Kalimtarët që e dëgjuan teksa bërtiste thirrën emergjencën. Për fat të mirë skuadra e shpëtimit e ka ndihmuar dhe burri nuk pësoi asnje demtim.

Ky është një shembull për të mos u ndjekur kur jeni nën efektin e alkoolit...

 

56749179_283371322590636_1323984365469827072_n.png56596577_410970516125434_6028861540608770048_n.png56462468_423625311735081_7152174773332606976_n.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01133394241333
array(1) { ["section"]=> string(98) "foto-shokuese-nje-burre-i-dehur-hipen-maje-shtylles-30-metra-te-larte-humbet-ekuilibrin-por-159748" }