Foto/ Sinjalistikë e re përgjatë Bulevardit 'Dëshmorët e Kombit'

Publikuar tek: aktualitet, më 11:09 26-02-2020 Foto/ Sinjalistikë e re përgjatë Bulevardit 'Dëshmorët e Kombit'

Bashkia e Tiranës ka vendosur sinjalistikë të re përgjatë Bulevardit "Dëshmorët e Kombit".

 

Menjëherë pas sinjalizimit për sinjalistikën e dëmtuar në këtë zonë, punonjësit e terrenit e kanë zëvendësuar atë me të re, duke i ardhur kështu në ndihmë kalimtarëve dhe përdoruesve të rrugës.

Gjatë ditëve të fundit është ndërhyrë në të gjitha rrugët e kryeqytetit, duke vendosur sinjalistikë moderne në funksion të qytetarëve.

 

87962466_210467080069772_1846835413293989888_n.jpg88173952_498311184451274_8394329991654932480_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084309577941895
array(1) { ["section"]=> string(68) "foto-sinjalistike-e-re-pergjate-bulevardit-deshmoret-e-kombit-196501" }