FOTO/ Trajneri shqiptar nuk kursehet, dhuratë vetes një makinë mijëra euroshe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:29 03-12-2016 FOTO/ Trajneri shqiptar nuk kursehet, dhuratë vetes një makinë mijëra euroshe

Taulant Stermasi ka postuar një foto me makinë luksoze në llogarinë e tij në Facebook.

Trajneri i atletetes shqiptare, Luiza Gega, shfaqet në një makinë luksoze tip Audi A8. Kaq ka mjaftuar dhe menjëherë kanë nisur komentet e ndryshme nga miqtë e tij.

Vlera e kësaj makine është afro 75 mijë euro, një mjet vërtet luksoz që të ofron mjaft komoditet. Këtë e ka zgjedhur Stermasi, i cili ishte prezent edhe në Lojërat Olimpike si trajneri i atletes Luiza Gega.

15368972_10207547170930710_1534179627_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0366370677948
array(1) { ["section"]=> string(81) "foto-trajneri-shqiptar-nuk-kursehet-dhurate-vetes-nje-makine-mijera-euroshe-61500" }