FOTO/ Vendlindja nderon Cristiano Ronaldon, do ketë një aeroport me emrin e tij, por debat ka hapur kjo statujë e "yllit" portugez

Publikuar tek: sport, më 15:41 29-03-2017 FOTO/ Vendlindja nderon Cristiano Ronaldon, do ketë një aeroport me emrin e tij, por debat ka hapur kjo statujë e

Qyteti i lindjes së Cristiano Ronaldos në Portugali, Madeira nderon sulmuesin e Real Madrid duke i vendosur emrin e tij, aeroportit.

Në ceremoninë e organizuar mori pjesë e dhe vetë "ylli" portugez, duke u shprehur mirënjohës për këtë gjest.

Ndërkohë që u zbulua edhe statuja e Cristiano Ronaldos, që do të vendoset në aeroportin e Madeiras, ndërsa në rrjetet sociale është përhapur një debat i madh, nëse i ngjan apo jo kjo statujë sulmuesit të Realit.

c.jpg

k1.jpg

k2.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089089870452881
array(1) { ["section"]=> string(131) "foto-vendlindja-nderon-cristiano-ronaldon-do-kete-nje-aeroport-me-emrin-e-tij-por-debat-ka-hapur-kjo-statuje-e-yllit-portugez-73499" }