FOTO-VIDEO nga Lungomarja, Rama darkon në mes të Vlorës me familjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:59 27-06-2020 FOTO-VIDEO nga Lungomarja, Rama darkon në mes të Vlorës me familjen FotoMontazh: Familja Rama në Vlorë

Kryeministri Rama ka zgjedhur ta kalojë mbrëmjen e sotme në Lungomaren e Vlorës, një projekt i realizuar tërësisht nga qeveria socialiste e drejtuar prej tij, në mandatin e parë.

Më herët newsbomb.al raportoi se kryeministri kishte lënë rezidencën qeveritare ku ndodhej që prej ditës së djeshme, dhe “zbarkoi” në mes të Vlorës me makinën e të vëllait, Lincoln-in amerikan të Olsi Ramës.

Po të njëjtat burime kanë mësuar se Rama ndodhet në një restorant në mes të Lungomares, ku po darkon me bashkëshorten Lindën dhe vajzën Rea, ndërkohë mungon Gregu dhe Zaho i vogël.

Në pamjet e mëposhtme, shihet familja kryeministrore teksa darkon në restorantin në mes të Lungomares, i pashqetësuar nga të rinjtë dhe turistët që qëndrojnë në tavolinat krah tyre.

Kujtojmë se, ditën e sotme rreth orës 11:00 paradite Rama ka zhvilluar një takim me drejtuesit vendorë në Zvërnec të Vlorës, por nuk është lejuar që mediat të marrin pjesë./Newsbomb.al

Foto-Video: Familja Rama në Vlorë

106018492_696195984551163_2728101436315898626_n.jpg
106007833_578435686196427_1261251742567598364_n_copy.jpg
106005239_1175793786121820_662460517358500002_n.jpg

106243694_203452027553093_4858381989986643461_n_copy.jpg
 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010612010955811
array(1) { ["section"]=> string(73) "foto-video-nga-lungomarja-rama-darkon-ne-mes-te-vlores-me-familjen-211995" }