(FOTO-VIDEO) Përplasen dy mjete të Rruga e Elbasanit në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 23:43 23-04-2019 (FOTO-VIDEO) Përplasen dy mjete të Rruga e Elbasanit në Tiranë

Një tjetër aksident ka ndodhur afro një orë më parë në Rrugën e Elbasanit në Tiranë.

Nga pamjet e raportuara nga qytetarët në redaksinë e neësbomb.al shihen dy mjetet të përplasura në mes të rrugës, ndërkohë policia dhe autoambulanca ende pas 20 minutash nga raportimi nuk kishin mbërritur në vendngjarje.

Sakaq, ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar apo cilat kanë qenë shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028323888778687
array(1) { ["section"]=> string(67) "foto-video-perplasen-dy-mjete-te-rruga-e-elbasanit-ne-tirane-161608" }