Fotogaleri / Rikthehen rreshjet e dëborës në Kukës

Publikuar tek: aktualitet, më 11:37 05-04-2015 Fotogaleri / Rikthehen rreshjet e dëborës në Kukës

Me uljen e temperaturave këtë fillim prilli, janë rikthyer edhe rreshjet e dëborës në qarkun e Kukësit dhe zonat përreth.

Qyteti i Kukësit është zbardhur ditën e sotshme nga rreshjet e dendura të dëborës. Dëbora është rikthyer edhe në Bulqizë e Peshkopi. Në zonat e thella trashësia e borës shkon në 10 cm. Në zonat rurale të Kukësit ka vështirësi në qarkullim prandaj rekomandohet kalimi i mjeteve me zinxhirë.

{gallery}kukes{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA-të të interesuara për kanabisin shqiptar
Persona të armatosur ndalojnë automjetin në Kurbin, i grabisin telefona dhe bizhuteri »
Article Logic
Execution time: 0.012702941894531
array(1) { ["section"]=> string(53) "fotogaleri-rikthehen-rreshjet-e-debores-ne-kukes-7862" }