Fotografi 5 vjeçar që ka mijëra ndjekës në Instagram ka një histori të veçantë

Publikuar tek: bota, më 15:53 12-05-2017 Fotografi 5 vjeçar që ka mijëra ndjekës në Instagram ka një histori të veçantë

Një fotograf i njohur në bregun Perëndimor nisi të udhëtonte bëpër botë dhe mori me vete edhe djalin e tij 4 vjeçar, Hawkeye.

Ishte hera e parë që djali 5 vjeçar u largua kaq gjatë nga shtëpia dhe u tregua i gatshëm për çdo gjë. E shijoi shumë këtë udhëtim së bashku me të atin e tij fotograf para një viti, ndërsa tani është një ndër fotografët e vegjël me më shumë ndjekës në rrjet.

Tani ai është vetëm 5 vjeç dhe ka rreth 139,000 ndjekës në instagramin e tij që aksesohet nga i ati. Tashmë dy fotografët babë e bir kanë vendosur të botojnë librin e parë të fotografëve në vendin e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Motrat Kardashian “bombardojnë” rrjetin sërish me foto nudo
Europa po goditet e nga një sulm masiv kibernetik »
Article Logic
Execution time: 0.011904001235962
array(1) { ["section"]=> string(84) "fotografi-5-vjecar-qe-ka-mijera-ndjekes-ne-instagram-ka-nje-histori-te-vecante-78413" }