Fotografi Babani merr dhuratë speciale nga një mik i vjetër dhe ai nuk është “dosido”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:24 27-04-2016 Fotografi Babani merr dhuratë speciale nga një mik i vjetër dhe ai nuk është “dosido”

E ka kthyer në traditë. Kryeministri Edi Rama u dërgon për ditëlindje të gjithë personazheve të njohur, njëkohësisht miqve të tij, një dhuratë simbolike për ditëlindje.

Kështu ka bërë edhe me fotografin e njohur Armando Babani.

“Dhuratë speciale nga një mik i vjetër”, shkruan Bababni duke mos zbuluar dhuratën por vetëm dërguesin që është pikërisht kryeministri i vendit.

armando.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ditëlindja e veçantë e Dasara Karaiskajt në krahët e Damianos dhe torta gjigande (FOTOT)
Pas deklaratës “bombë”, Ledion Liço publikon foton e 21 viteve më parë. Habitet Xhemi Shehu dhe Mira Kazhani »
Article Logic
Execution time: 0.013376951217651
array(1) { ["section"]=> string(89) "fotografi-babani-merr-dhurate-speciale-nga-nje-mik-i-vjeter-dhe-ai-nuk-eshte-dosido-38845" }