Fotografi Endrit Mërtiri: E dua Çiljetën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:37 27-02-2015 Fotografi Endrit Mërtiri: E dua Çiljetën

Fotografi Endrit Mërtiri këtë herë ka shkrepur një foto për këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

Çiljeta pozon me një pellush të zi duke nxjerrë në pah këbët e saj dhe duke evidentuar linjat trupore.

“I love this girl” (E dua këtë vajzë), shkruan fotografi Mërtiri tek publikon në profilin e tij këtë foto.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093920230865479
array(1) { ["section"]=> string(44) "fotografi-endrit-mertiri-e-dua-ciljeten-4543" }