Fotografi hap arkivat: Dritëroi në një takim miqësor me politikanin e njohur

Publikuar tek: kulture-art, më 11:18 13-10-2016 Fotografi hap arkivat: Dritëroi në një takim miqësor me politikanin e njohur

Fotografi profesionist Agim Rama hap arkivat sot në 85 vjetorin e lindjes së shkrimtarit të madh Dritëro Agolli.

Dritëroi këtu shfaqet me politikanin e njohur Servet Pëllumbi në një takim miqësor, 5 vite më parë.

“Dy korçarë, dy burra të mençur jetëgjatë. I pari mësues i kombit dhe më gjerë...I dyti politikani me shumë vlera. Që të dy burra të mençur të këtij kombi”, shkruan me dashamirësi fotografi teksa publikon foton.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026828050613403
array(1) { ["section"]=> string(81) "fotografi-hap-arkivat-driteroi-ne-nje-takim-miqesor-me-politikanin-e-njohur-56014" }